Hanię i Darię poznaliśmy w 2021 roku na kameralnych targach w zaprzyjaźnionej pracowni ceramiki Gliniana Kula. Zachwycił nas pomysł użycia wosku rzepakowego i naturalnych olejków eterycznych. Jest to rzadko spotykane podejście, które powoduje, że świeca jest NA PRAWDĘ NATURALNA! Jako byli producenci świeczek jesteśmy bardzo wybredni, do tego stopnia, że sami w końcu doszliśmy do wniosku, że nie jest tak jak byśmy chcieli i zaprzestaliśmy własnoręcznego zalewania. A tak poza tym to rzepakowe nuty, które są lekko wyczuwalne przy paleniu od razu powodują, że przed oczami mamy nasze piękne, rodzime żółte pola, które zawsze zachwycają nas podczas jazdy samochodem przez Polskę. Zapraszamy więc do świata wonności świec tworzonych przez Darię i Hanię, które same o sobie piszą tak:

Otularnia to miejsce, w którym dzielimy się naszą miłością do pięknych zapachów i naturalnych receptur. Powstała, aby wypełnić Twoje wnętrza dobrą energią. Założycielkami Otularni są Hania i Daria, zawodowo wspólniczki, prywatnie przyjaciółki. Wielbicielki oryginalnej ceramiki, olfaktorycznych podróży i leśnych kąpieli.

Oto Otularnia.

TWOJE MIEJSCE

Wierzymy, że miejsca, w których przebywamy, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego wypełniamy je naturalnymi aromatami i prostymi formami.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Proste, naturalne receptury bez zbędnych ulepszaczy. 100% wosk rzepakowy, olejki eteryczne i bawełniany knot.

HANDMADE

Oferowane przez nas produkty powstają w małej poznańskiej pracowni. Tworzymy je ręcznie, z dbałością o detale. Każdy jest unikatowy.

ZERO WASTE

Dbamy o to, aby idea zero waste towarzyszyła naszym produktom na każdym etapie ich życia. Wykorzystujemy materiały z recyklingu i biodegradowalne, robimy swój papier. Rezygnujemy z jednorazowości wszędzie, gdzie to możliwe.

GIRL POWER

Hanna Partycka i Daria Stasiak. Założycielki Otularni. Mają słabość do wnętrz wypełnionych roślinami i piękną ceramiką. Pomysł na wspólną pracownię zrodził się z zamiłowania do obdarowywania. Zaczynały od tworzenia dla rodziny i przyjaciół, teraz przyszedł czas na resztę świata.

OTUL SIĘ ZAPACHEM

 

Otularnia - o producencie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl