O nas

Cześć!

Tu Agata i Jakub. To my tworzymy sklep Wonność. Robimy świece, jeździmy w góry po przepiękną ręcznie robioną ceramikę, by osobiście wybrać ją dla Was, wstajemy wcześnie rano, by wyszukać najlepsze okazy roślin, kombinujemy i szukamy najlepszego rozwiązania, by tworzyć piękne rzeczy. Prawie zawsze (oprócz późnych godzin wieczornych i nocnych) musimy do pracy mieć zaparzoną kawę. Nie byle jaką kawę ;) - koniecznie speciality. Najbardziej lubimy zalewać dripa i rozkoszować się owocową kwasowością wyselekcjonowanych ziaren arabiki. Kawa to zdecydowanie ważna towarzyszka naszej podróży przez życie ;). 

Podróże też bardzo lubimy. Te dalsze i bliższe. Narazie uskuteczniamy te bliższe, ale jeszcze będziemy się z Wami dzielić wrażeniami także z tych dalszych. Właśnie podczas jednego z naszych wypadów w Góry Sowie, zupełnie przypadkiem trafiliśmy na państwa Czerniec, który tworzą ceramikę dostępną w naszym sklepie. Kupiliśmy kilka czarek i miseczek na własny użytek i cały czas uważamy, że to nasza ulubiona ceramika (głównie do picia kawy oczywiście ;)). Zamarzyło nam się wtedy, że kiedyś będziemy to piękne rękodzieło sprzedawać. I dziś nasze marzenia się spełniają ;). 

Właśnie z tych przesłanek, by spełniać marzenia, powstał sklep Wonność. Chcieliśmy połączyć nasze życie zawodowe z pasjami i przyjemnościami. Zaczęło się od tworzenia przez Agatę świec sojowych Flaming. Podczas ponad rocznej przerwy związanej z witaniem i cieszeniem się z naszego nowego członka rodziny, Marysi, wymyśliliśmy sobie, że fajnie byłoby poszerzyć działalność, połączyć siły i zająć się selekcją i sprzedażą innych artykułów. (Po prostu Kuba mi zazdrościł i też chciał sprzedawać swoje produkty ;P - Agata). Bardzo się cieszymy, że nasz pomysł udaje się wcielać w życie. 

Prywatnie jesteśmy trzyosobową rodzinką mieszkającą w Poznaniu. Lubimy ładne rzeczy, pić kawę (co już chyba wszyscy wiedzą :D), podróżować, wspólnie spędzać czas i niepracować na etat ;). 

Agata dodatkowo lubi czytać książki, aktualnie raczej o tematyce dziecięcej i pedagogicznej, zgodnie z wykształceniem, ale z pobudek głównie rodzicielskich ;). Radość przynosi jej też świeżo upieczone ciasto, czekolada, ciepły koc, pachnąca świeca, dobra muzyka, spacer po lesie. 

Kuba to fotograf z pasji, wykształcenia i zawodu. Mąż i ojciec dwóch wspaniałych kobiet. Miłośnik muzyki i fan rugby. Relaksuje się zbierając grzyby lub oglądając dobry film. 

 

Szukasz kontaktu do nas? Przejdź do strony "Kontakt"

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl